Cut the Rope

Cut the Rope

Przecinaj liny i nakaram sympatycznego Om Noma cukierami online

Cut the Rope to gra logiczno-zręcznościowa online. Przecinamy w niej linki, na których zaczepione są cukierki, tak aby łakocie wpadły prosto w usta sympatycznego stwora. Cut the Rope zaskakuje przepiękną grafiką i pomysłem na bardzo uzależniającą rozgrywką. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna i dopracowana grafika
  • Miła dla ucha muzyka
  • Bardzo wciągająca i pomysłowa rozgrywka
  • Gra online w przeglądarce!

Wady

  • Mało poziomów w porównaniu do wersji na komórki

Doskonały
9

Cut the Rope to gra logiczno-zręcznościowa online. Przecinamy w niej linki, na których zaczepione są cukierki, tak aby łakocie wpadły prosto w usta sympatycznego stwora. Cut the Rope zaskakuje przepiękną grafiką i pomysłem na bardzo uzależniającą rozgrywką.

Gra Cut the Rope zyskała ogromną popularność na telefonach Android i iPhone. Teraz dostępna jest online za darmo. Wystarczy tylko odpalić ją w przeglądarce dobrze obsługującej HTML5. Pobierz więc najnowszego Firefoksa, Operę, Google Chrome lub Internet Explorer 9.

W Cut the Rope naszym zadaniem jest nakarmić cukierkami sympatycznego stwora o imieniu Om Nom. Aby tego dokonać, musimy wymyślić w jaki sposób poprzecinać linki, na których zawieszone są łakocie, tak aby wpadły one wprost do zielonej mordki. Na początkowych poziomach jest to bardzo proste zadanie, potem się komplikuje. Aby nakarmić Om Noma, będziemy musieli użyć baniek mydlanych i omijać kolce. Dodatkowo na każdym poziomie możemy zebrać trzy gwiazdki, jeśli przeprowadzimy całą operację cięcia linek w odpowiedniej kolejności. To właśnie gwiazdki dostarczają nam punktów.

Cut the Rope to bardzo prosta i niesamowicie wciągająca gra. Grafika jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, rozgrywce towarzyszy wpadająca w ucho muzyka, a zadania są bardzo zróżnicowane. Cut the Rope wymaga jednocześnie zręczności i myślenia, dzięki czemu szybko się nam nie znudzi. Choć nie tak popularna jak Angry Birds Online, Cut the Rope jest pod wieloma względami grą o wiele lepszą.

Cut the Rope

Wypróbuj

Cut the Rope