Cut the Rope

Cut the Rope 1.1.1

Nakarm sympatycznego potworka

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • 250 poziomów
  • Grafika HD

Wady

  • Łatwiej grać na ekranie dotykowym

Bardzo dobry
8

Cut the Rope to gra na Mac, która popularność zdobyła na telefonach. Przecinamy w niej linki, na których zaczepione są cukierki, tak aby łakocie wpadły prosto do paszczy sympatycznego stwora. Jeśli lubisz ciekawe i dobrze wykonane gry, pobierz Cut the Rope.

W Cut the Rope na Mac naszym zadaniem jest nakarmić sympatycznego stwora o imieniu Om Nom cukierkami. Aby tego dokonać, musimy wymyślić w jaki sposób poprzecinać linki, na których zawieszone są łakocie, tak aby wpadły one wprost do zielonej mordki. Na początkowych poziomach jest to bardzo proste, potem sprawa się komplikuje. Aby nakarmić Om Noma, będziemy musieli użyć baniek mydlanych, omijać kolce, korzystać z teleportujących kapeluszy lub nawet odwracać grawitację. Dodatkowo na każdym poziomie możemy zebrać trzy gwiazdki, jeśli przeprowadzimy całą operację cięcia linek w odpowiedniej kolejności.

Grafika w Cut the Rope jest w rozdzielczości HD i została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Rozgrywce towarzyszy wpadająca w ucho muzyka, a zadania przed nami stawiane są bardzo zróżnicowane. Cut the Rope wymaga jednocześnie zręczności i myślenia, dzięki czemu szybko się nam nie znudzi.

Cut the Rope na telefony to jedna z najlepszych i najbardziej wciągających gier w jakie przyszło nam grać na telefonach komórkowych. Wersja na Mac dorównuje jej we wszystkich aspektach, poza sterowaniem. Linki zdecydowanie wygodniej przecina sie palcem, niż kursorem myszy, ale idzie się do tego przyzwyczaić.

Cut The Rope to doskonała gra, zarówno dla zapalonych, jak i niedzielnych graczy. Doskonały pomysł połączony z jeszcze lepszym wykonaniem sprawił, że Cut the Rope na mac po prostu trzeba mieć.

Najczęściej pobierane Strategiczne na mac

Więcej
Cut the Rope

Download

Cut the Rope 1.1.1

Opinie użytkowników o Cut the Rope